Lokalizacje

Lokalizacje

Działamy na Mazurach. Nasze uczty organizujemy na leśnych, częściowo zadrzewionych polanach. Dbamy o to, by były to miejsca zaciszne (znajdujące się w lesie lub pod lasem), a jednocześnie z niezłym dojazdem (najczęściej jest to utwardzona droga szutrowa). W tym sezonie organizujemy leśne uczty, pikniki, warsztaty kreatywne i aktywności sportowe w 3 różnych lokalizacjach.

Lokalizacja 1

To piękna polana pod lasem liściasto-iglastym, na której rosną sosny i brzozy. Znajduje się niedaleko Wydmin (ok. 20 km od Giżycka). Wszystkie osoby, które będą wypoczywać w Giżycku, Wilkasach, Wydminach, Olecku, Węgorzewie a nawet Augustowie i okolicach – będą mieć tu najbliżej.

Lokalizacja 2

Rozległa polana w samym środku lasu nad Jeziorem Mokrym, znajdująca się obok wsi Cierzpięty. Polana ma swój własny pomost i dostęp do jeziora. Wszystkie osoby, które będą wypoczywać w Spychowie, Szczytnie, a także w okolicach Ukty, Gałkowa, Rucianego-Nidy będą mieć tu najbliżej.

Lokalizacja 3

Piękna polana pod lasem we wsi Lipowo (ok. 12 km od Mikołajek). To miejsce, które znajduje się bardzo blisko jednej z naszych ubiegłorocznych lokalizacji. Z polany widać jezioro, niedaleko jest też pomost. Wszystkie osoby, które będą wypoczywać w Mikołajkach, Starych Sadach, Pieckach, Mrągowie i okolicy – będą mieć tu najbliżej.

Z uczestnikami uczt, warsztatów i innych wydarzeń spotykamy się zawsze w ogólnodostępnym miejscu, czyli tzw. „miejscu zbiórki”. Dopiero stamtąd uczestnicy są pilotowani na polanę pod lasem lub w lesie. Każdy jedzie swoim samochodem.

 

Start typing and press Enter to search